Jesteśmy polską firmą fotowoltaiczną, która patrzy w zieloną przyszłość. Specjalizujemy się w projektowaniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych.

Skąd wziął się pomysł na firmę? Odpowiedź jest prosta – jesteśmy pasjonatami fotowoltaiki! Produkowanie energii elektrycznej przez panele fotowoltaiczne było dla nas od zawsze ciekawością. Zgłębialiśmy tajniki tej technologii, zanim nie było jeszcze takiego ogromnego zainteresowanie w Polsce. Od 5 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy chcą produkować energię z promieni słonecznych w województwie warmińsko-mazurskim. Świadczymy usługi na terenie trzech miast – w Giżycku, Kętrzynie i Węgorzewie.

Oferta firmy fotowoltaicznej FreeEnergy

Naszą firmę fotowoltaiczną FreeEnergy tworzą specjaliści, którzy mają ogromną wiedzę na temat fotowoltaiki i są zaangażowani w to, co robią. Posiadają również wszelkie wymagane uprawnienia. Co Klienci zyskują, wybierając nasze usługi?

  • Przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu dotacji na inwestycję fotowoltaiczną.
  • Wykonanie efektywnej instalacji fotowoltaicznej przez doświadczonych instalatorów.

Marzysz o tym, aby być niezależnym energetycznie? Jeśli tak, to cieszymy się, że dołączyłeś do naszego grona. Zrób ten krok i skontaktuj się z nami!

  • Chcesz zyskać więcej informacji na temat instalacji fotowoltaicznej? Zadzwoń!
  • Jesteś zdecydowany, by zainwestować w instalację fotowoltaiczną? Umów się z nami na spotkanie w naszej siedzibie w Giżycku. Dokonamy wyceny i omówimy szczegóły tej realizacji!