W obecnych czasach instalacje fotowoltaiczne to doskonała inwestycja w dom, firmę czy budynków użyteczności publicznej. Dzięki ekologicznemu rozwiązaniu możesz produkować własną energię bez ponoszenia wysokich kosztów oraz zadbać o domowy budżet i uchronić się przed stale rosnącymi rachunkami za prąd. Instalacja fotowoltaiczna wytwarza energię elektryczną, która zasili wiele urządzeń w gospodarstwie domowym, począwszy od podgrzania wody aż po ładowanie samochodu elektrycznego.

Instalacje fotowoltaiczne przyjazne dla środowiska naturalnego

Oprócz tego, że instalacje fotowoltaiczne zadbają o Twój portfel, to także są korzystne dla środowiska naturalnego. Daje ona źródło energii odnawialnej, które nie uwalnia szkodliwego dwutlenku węgla, ani innych zanieczyszczeń. Typowa domowa instalacja fotowoltaiczna może zaoszczędzić 1,3 – 1,6 ton węgla rocznie. Im większa powierzchnia dachu, tym więcej paneli fotowoltaicznych. Stanowią one „elektrownię” na własny użytek.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady dotyczącej instalacji fotowoltaicznych, zgłoś się do FreeEnergy! Służymy profesjonalną radę i przy okazji oferujemy ocenę konstrukcji dachu, aby upewnić, że instalacja fotowoltaiczna jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojego domu lub firmy!

Dołącz do tysięcy domów, które czerpią korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej! W FreeEnergy pomożemy Ci zrealizować projekt na czas i zgodnie z budżetem.

Jeśli chcesz zapytać o ofertę, skontaktuj się z nami!