Jako że jesteśmy firmą fotowoltaiczną, to oferujemy usługi z zakresu fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne, które pozyskują energię z promieniowania słonecznego, wzbudzają coraz większe zainteresowanie. To jest nasz powód do radości – wspólnie możemy troszczyć się o dobro naszej planety!

W FreeEnergy dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które zwiększają efektywność i bezpieczeństwo pracy instalacji fotowoltaicznej. Testujemy produkty i systemy fotowoltaiczne, dzięki czemu wiemy, co proponować naszym Klientom.

Kompleksowa usługa z zakresu fotowoltaiki

Nasza usługa w zakresie fotowoltaiki obejmuje:

  1. Bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do potrzeb Klienta wraz z obliczeniem jej mocy, by zapewnić maksymalną wydajność przy jak najmniejszym nakładzie finansowym.
  2. Wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej.
  3. Montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków, elewacjach oraz na gruncie. Każda realizacja wykonywana jest w ustalonym terminie.
  4. Wsparcie w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną.
  5. Załatwienie wymaganych dokumentów w imieniu Klienta do zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej.
  6. Serwis instalacji fotowoltaicznej.

Warto nam zaufać! Nasz doświadczony zespół instalatorów wykonuje każde zlecenie starannie i rzetelnie. Pracuje na atestowanym sprzęcie i dba o bezpieczeństwo podczas pracy.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, napisz wiadomość lub odwiedź nas w siedzibie w Giżycku!